Info // kontakt

Chcete se dozvědět více o projektu Čistý festival // na sněhu a o třídění odpadů? Jste skiareál a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival // na sněhu? Nebo se vám prostě jen líbí třídění na sjezdovkách a chcete nám to napsat?

info@cistyfestival.cz

 

Čistý festival přináší již 11 let třídění odpadů tam, kde rádi trávíte volný čas.
Od roku 2017 můžete najít barevné koše na plasty a papír v 9 českých lyžařských areálech.

Smyslem projektu je umožnit třídění návštěvníkům lyžařských areálů na místech, kde použité obaly nejčastěji potřebují odložit, tedy u vleků, posezení, restaurací, barů a stánků.

Tříděný odpad je ze speciálních barevných košů svezen do velkoobjemových kontejnerů, které putují z lyžařských areálů přímo na dotřídění na třídící linku. Takto bylo díky projektu Čistý festival od roku 2008 vytříděno a recyklováno přes 349 000 kilogramů plastů, papíru, plechovek a skla.

Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM uděluje zapojeným ski areálům prestižní certifikaci Čistý festival // na sněhu. Podmínkou pro získání certifikace Čistý festival // na sněhu pro zimu 2017 // 2018 je celosezónní komplexní zajištění systému třídění odpadu od umožnění třídění návštěvníkům až po předání vytříděných odpadů k druhotnému využití, tedy recyklaci.

Čistý festival // na sněhu je zimní verzí projektu Čistý festival, který realizuje Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM na českých hudebních festivalech již 11 let s podporou Samosebou.cz a MamiArt.

 

Publikováno:
2 dny zpět

Získej právě teď 2 dvoudenní skipasy do Ski Aréna Karlov! Nalaď Hitrádio ORION, řekni moderátorovi, co můžeš třídit do barevných košů s Čistý festival // na sněhu a vydej se o víkendu na parádní lyžovačku do Jeseníků!

#tridimenasnehu #karlov #jeseniky #matosmysl ... číst více

Publikováno:
4 dny zpět
S ČT sport na vrchol

My tam budeme! Budete třídit odpady s námi? Ski Aréna Karlov a SKI Annaberg od pátku do neděle! S ČT sport na vrchol!

#tridimenasnehu #matosmysl #samosebou

Zveme všechny přátele našeho televizního projektu pro amatérské lyžaře na druhý závodní víkend ve SKI Annaberg a Ski Aréna Karlov - sjezdovky Myšák! Přijeďte si zalyžovat a zazávodit!
Lyžuješ? Závoď!

❗Sledujte naši stránku pro případné organizační změny z ... číst více

Publikováno:
5 dny zpět
Čistý festival // na sněhu Deštné v Orlických horách

Čistý festival // na sněhu